Turistické zájezdy

Nakupovat lokálně, spolupracovat a vzájemně se podporovat,
má pro nás všechny smysl.

Gastronomický zážitek

O projektu Lokanein

Projekt Lokálněin má za cíl posílit pozici malých místních podniků, které jsou v ryze českých rukách. Šířit osvětu o tom, jak důležitou roli hrají tito podnikatelé v našich životech. Je důležité, abychom si všichni uvědomili, že to, jestli se v místech, kde žijeme, budeme mít lépe, záleží především na zájmu a aktivitě nás všech. Mysleme proto globálně a žijme lokálně.

Náš projekt je unikátní v tom, že nemusíte jezdit nikam daleko. Připravíme pro vás program v místě (vašem okolí), kde působí vaše firma. Nabídneme vám návštěvu podniku a spojené aktivity ve vaší blízkosti nebo v regionu, který si vyberete.

Jedinečnost našeho teambuildingového programu je v tom, že těmito aktivitami zároveň podporujeme růst lokálních podniků. Zákazník si z našich akcí odnese nevšední zážitek, ale také dobrý pocit, že svojí aktivitou podpořil místní podniky, které v dnešní době pomoc opravdu potřebují.

Turistické zájezdy

Organizujeme krátké návštěvy kulturních míst a památek ve vašem okolí, které spojujeme s návštěvami lokálních malých podniků.

Co od takového výletu můžete očekávat?

 • Prohlídka zámku, hradu, jiné kulturní památky
 • Návštěva malého lokálního podniku v daném místě (seznámení s podnikem a jeho prohlídka, ochutnávky, vyzkoušení činností apod.)
 • Možnost nákupu výrobků
 • V některých místech výroba upomínkových předmětů
 • Tyto turistické zájezdy lze pojmout jako celodenní aktivitu a kombinovat je například s nějakou sportovní aktivitou.

Jak se zapojit?

Máte zájem o uvedené aktivity? Přejete si jiný zážitek v rámci teambuildingu vaší firmy nebo chcete například udělat zajímavou akci pro vaše obchodní partnery, potom neváhejte a vyplňte níže uvedený formulář.

Naše programy jsou unikátní a připravují se dle dané oblasti, kterou si pro svou návštěvu zvolíte. Každou aktivitu lze kombinovat s gastronomickým zážitkem nebo návštěvou kulturních památek či nějakou jinou kulturní akcí.

Jméno a příjmení*
Kontaktní telefon*
+420
  Počet osob*
  E-mail*
  Termín akce*
  O jaké aktivity máte zájemPoznámka: Aktivity lze kombinovat
  Gastronomický zážitek
  Turistický zájezd
  Outdoorové aktivity
  něco jiného
  Kraj nebo oblast, kterou byste chtěli navštívit/podpořit *
  Dodatečné informace*zde můžete doplnit další informace (např. o jaký tým se jedná ženy/muži, převaha žen/mužů apod.)
  Odeslat