Outdoorové, teambuildingové aktivity pro posílení zdraví.

Pro milovníky sportovních a adrenalinových zážitků

Gastronomický zážitek

O projektu Lokanein

Projekt Lokálněin má za cíl posílit pozici malých místních podniků, které jsou v ryze českých rukách. Šířit osvětu o tom, jak důležitou roli hrají tito podnikatelé v našich životech. Je důležité, abychom si všichni uvědomili, že to, jestli se v místech, kde žijeme, budeme mít lépe, záleží především na zájmu a aktivitě nás všech. Mysleme proto globálně a žijme lokálně.

Náš projekt je unikátní v tom, že nemusíte jezdit nikam daleko. Připravíme pro vás program v místě (vašem okolí), kde působí vaše firma. Nabídneme vám návštěvu podniku a spojené aktivity ve vaší blízkosti nebo v regionu, který si vyberete.

Jedinečnost našeho teambuildingového programu je v tom, že těmito aktivitami zároveň podporujeme růst lokálních podniků. Zákazník si z našich akcí odnese nevšední zážitek, ale také dobrý pocit, že svojí aktivitou podpořil místní podniky, které v dnešní době pomoc opravdu potřebují.

Outdoorové aktivity

Jízdy na kole s průvodcem, adrenalinové sporty, kolektivní sporty, turistické procházky apod. Outdoorové aktivity pro posílení zdraví. To je jen několik aktivit, které vám v rámci našich teambuildingových programů můžeme nabídnout. Vše vždy připravujeme dle vašich požadavků, místa, které navštívíte, složení týmu nebo například i zaměření vaší firmy. Naší snahou je nabídnout firmám zážitkové aktivity spojené s podporou lokálních podniků v rámci celé České republiky.

Jak se zapojit?

Máte zájem o uvedené aktivity? Přejete si jiný zážitek v rámci teambuildingu vaší firmy nebo chcete například udělat zajímavou akci pro vaše obchodní partnery, potom neváhejte a vyplňte níže uvedený formulář.

Naše programy jsou unikátní a připravují se dle dané oblasti, kterou si pro svou návštěvu zvolíte. Každou aktivitu lze kombinovat s gastronomickým zážitkem nebo návštěvou kulturních památek či nějakou jinou kulturní akcí.

Jméno a příjmení*
Kontaktní telefon*
+420
  Počet osob*
  E-mail*
  Termín akce*
  O jaké aktivity máte zájemPoznámka: Aktivity lze kombinovat
  Gastronomický zážitek
  Turistický zájezd
  Outdoorové aktivity
  něco jiného
  Kraj nebo oblast, kterou byste chtěli navštívit/podpořit *
  Dodatečné informace*zde můžete doplnit další informace (např. o jaký tým se jedná ženy/muži, převaha žen/mužů apod.)
  Odeslat