Gastronomické zážitky od lokálních dodavatelů

Nakupovat lokálně, spolupracovat a vzájemně se podporovat,
má pro nás všechny smysl.

Gastronomický zážitek

O projektu Lokálněin

Projekt Lokálněin má za cíl posílit pozici malých místních podniků, které jsou v ryze českých rukách. Šířit osvětu o tom, jak důležitou roli hrají tito podnikatelé v našich životech. Je důležité, abychom si všichni uvědomili, že to, jestli se v místech, kde žijeme, budeme mít lépe, záleží především na zájmu a aktivitě nás všech. Mysleme proto globálně a žijme lokálně.

Náš projekt je unikátní v tom, že nemusíte jezdit nikam daleko. Připravíme pro vás program v místě (vašem okolí), kde působí vaše firma. Nabídneme vám návštěvu podniku a spojené aktivity ve vaší blízkosti nebo v regionu, který si vyberete.

Jedinečnost našeho teambuildingového programu je v tom, že těmito aktivitami zároveň podporujeme růst lokálních podniků. Zákazník si z našich akcí odnese nevšední zážitek, ale také dobrý pocit, že svojí aktivitou podpořil místní podniky, které v dnešní době pomoc opravdu potřebují.

Gastronomické zážitky

Návštěva výrobny paštik, sýrů nebo uzenin, masné výroby, farem a dalších malých podniků
a provozoven ve vašem okolí.

V rámci této aktivity budete mít možnost navštívit malý lokální podnik zaměřující se na potravinářskou výrobu nebo například farmu s chovem krav, koz nebo ovcí, lokální pěstitele apod. Na místě se seznámíte s celým podnikem, jeho historií a související produkcí. V některých případech budete mít možnost vyzkoušet si i různé činnosti.
Zároveň pro vás připravíme ochutnávku produktů a bude i možnost si je na místě koupit.

Příklad - Návštěva pivovaru:

Prohlídka pivovaru s výkladem, popis jednotlivých výrobních procesů, ochutnávka sladů, vůně chmelů, degustace piva z tanků.

Možnost různých aktivit jako: koulení sudů, nošení sudu/basy dráhou na čas, pití piva na čas, degustace, rozeznávání druhů piva naslepo, lahvování, vožení sudů rudlem apod.

Dárek s sebou: degustační set nebo – 3x 0,75 dle vlastního výběru (nebo cokoli jiného ze sortimentu), pohoštění se soudkem 15l/30l v ceně exkurse + Foodin občerstvení v rámci celého dne.

Jak se zapojit?

Máte zájem o uvedené aktivity? Přejete si jiný zážitek v rámci teambuildingu vaší firmy nebo chcete například udělat zajímavou akci pro vaše obchodní partnery, potom neváhejte a vyplňte níže uvedený formulář.

Naše programy jsou unikátní a připravují se dle dané oblasti, kterou si pro svou návštěvu zvolíte. Každou aktivitu lze kombinovat s gastronomickým zážitkem nebo návštěvou kulturních památek či nějakou jinou kulturní akcí.

Jméno a příjmení*
Kontaktní telefon*
+420
  Počet osob*
  E-mail*
  Termín akce*
  O jaké aktivity máte zájemPoznámka: Aktivity lze kombinovat
  Gastronomický zážitek
  Turistický zájezd
  Outdoorové aktivity
  něco jiného
  Kraj nebo oblast, kterou byste chtěli navštívit/podpořit *
  Dodatečné informace*zde můžete doplnit další informace (např. o jaký tým se jedná ženy/muži, převaha žen/mužů apod.)
  Odeslat