Zážitkové programy a firemní aktivity na podporu malých podniků

Pro firemní zákazníky připravujeme spolu s dalšími lokálními podniky pestrou nabídku aktivit spojenu s podporou malých lokálních podniků.

Image

Spojujeme velké firmy a malé lokální podniky

Projekt Lokanein má za cíl šířit osvětu o tom, jak důležitou roli hrají tito podnikatelé v našich životech.

Co všechno pro vás můžeme připravit?

Najdeme zajímavé malé podniky ve vašem okolí a připravíme pro vás a váš tým nezapomenutelný teambuilding nebo jinou firemní akci spojenou s podporou podniků, které navštívíte.

Projekt Lokanein má za cíl posílit pozici malých místních podniků, které jsou v ryze českých rukách. Šířit osvětu o tom, jak důležitou roli hrají tito podnikatelé v našich životech. Je důležité, abychom si všichni uvědomili, že to, jestli se mít v místech, kde žijeme, budeme mít lépe, záleží především na zájmu a aktivitě nás všech. Mysleme proto globálně a žijme lokálně.

Gastronomický zážitek

Gastronomický zážitek

Návštěva výrobny paštik, farem, výrobny sýrů nebo uzenářské a masné výroby a dalších malých podniků a provozoven ve vašem okolí.

Více o gastro zážitku

Turistické zájezdy

Turistické zájezdy

Návštěvy památek a malých manufaktur spojené s prohlídkami provozů, vyzkoušení různých činností, seznámení s procesem výroby a mnoho dalšího.

Turistické zájezdy

Outdoorové aktivity

Outdoorové aktivity

Jízdy na kole s průvodcem, adrenalinové sporty, kolektivní sporty, turistické procházky apod. Outdoorové aktivity pro posílení zdraví.

Outdoorové aktivity
Dárky pro vaše klienty

Dárek s přidanou hodnotou

Dárkové balíčky obsahují výrobky od malých českých producentů. Většina výrobků je zároveň i v bio kvalitě. Jejich nákupem získáte nejen kvalitní a originální dárek, ale zároveň i podpoříte lokální malé výrobce, kteří to obzvláště v této nelehké době opravdu ocení.

Dárkové baličky