Proč je důležité podporovat živnostníky, malé a střední firmy ve vašem okolí?

podporovat živnostníky

Pokud budete nakupovat výrobky a služby především lokálně v místě, kde žijete a působíte, podpoříte tím nejen dané ponikatele a firmy, ale také sebe. V důsledku tím totiž pomáháte růstu a rozvoji vašeho města a regionu.

I světový trend jde v současné době směrem odklonu od globalizace a více se soustředí na rozvoj lokálních ekonomik. Pokud pomůžete drobným a malým podnikatelům v jejich rozvoji, růstu a prosperitě, budou také i oni věnovat část svého potenciálu do budování místa, ve kterém působí.

Vydejte se s námi do světa drobného podnikání. V našich příbězích vám budeme postupně přinášet nové a nové příběhy lidí, kteří se nebáli postavit na vlastní nohy. Zároveň vám nabídneme názory těch, kteří si uvědomují, jak důležité je podporovat malé místní firmy.

Lokální podpora má smysl. Protože lokalizované ekonomiky jsou:

 • Méně zranitelné z globálně ekonomického hlediska, protože posilováním ekonomických vazeb uvnitř regionu dochází k zintenzivnění koloběhu peněz, což má politicko-strategický význam. Fungují soběstačně a poskytují místním jistoty.
 • Štítem proti hrozbám v době ekonomické nestability, globálního oteplování a environmentální destrukce. Jsou pevným bodem.
 • Efektivní ve smyslu menšího plýtvání energií a přírodními zdroji. Chovají se udržitelně a přátelsky.

Jednoduše a prostě:
Chceme podporovat podnikatele, které jejich práce baví, kteří se snaží rozvíjet a zlepšovat, kterým jde o nejvyšší kvalitu. Protože chceme mít kde nakupovat, kvalitně a v pohodě !

Kdo se může zapojit do projektu?

Náš projekt je pro všechny, kdo věří, že společnými silami dokážeme vylepšit hospodářskou situaci v naší zemi.

 • Všichni, kteří mají zájem o to, aby naše země rostla a rozvíjela se.
 • Všichni, kdo chtějí pomoci místu, ve kterém žijí a působí.
 • Všichni, kdo věří, že nakupovat lokálně má smysl.

Zapojte se !

Jméno a příjmení*
Telefon*
+420
  E-mail*
  Zde nám napište více informací, jak se chcete do projektu zapojit*
  Odeslat

   

   

  Související články