Zapojte se do programu, dejte o sobě více vědět.

Přímo do vaší provozovny, výrobny nebo farmy přivedeme lidi, které zajímá vaše práce a podnik a navíc jsou ochotni i pomoci.

Vyroba syru

Musíme si pomáhat

Zapojte se do unikátního projektu a společně dokažme ostatním, že na nás malých podnikatelích záleží. Ukažme, že jsme důležitou součástí byznysu. Za pomoci jednoduchých principů a postupů ukážeme lidem v celé České republice, že podporovat nás - místní firmy má pro všechny smysl.

O projektu Lokálněin

Cílem projektu je všestranná podpora podnikání v České republice. Zaměřujeme se primárně na drobné podnikatele, malé firmy. Na vzájemnou spolupráci, komunikaci a šíření osvěty. Chceme přispívat k růstu a rozvoji firem. Podnikům nabízíme odborné konzultace, propagaci a další služby šité na míru dle jejich poptávky a skutečných potřeb.

Projekt Lokálněin vám přinese nové zákazníky. Společně vytvoříme nabídku, která bude pro potencionální zákazníky zajímavá.

Zákazníky jsou jednotlivci, velké a středí firmy, které si uvědomují, že je zapotřebí pomáhat a podporovat malé lokální podniky. Všichni mohou pomoci, nákupem, firemní aktivitou (návštěvou vašeho podniku), partnerstvím, odběrem produktů nebo služeb.

Co můžete nabídnout?

Každý malý podnik může nabídnout svou poctivou práci, výrobky nebo služby. Například pokud jste výrobna sýrů, masa, uzenin, pěstitel zeleniny a ovoce apod., tak můžete zákazníkům, kteří přijedou přímo za vámi do vaší provozovny, na vaši farmu ukázat, jak to ve vašem provozu chodí. Seznámit je s výrobky a umožnit jim si je na místě i nakoupit, udělat ochutnávku, prostě zajímavou formou představit váš podnik. My bychom v rámci toho spolu s naším mediálním partnerem připravili i reportáž do regionálních deníků.

Jak se zapojit?

Zapojit se může každý malý podnik bez omezení. Stačí jen vyplnit kontaktní formulář a zamyslet se nad tím, co můžete a v jaké formě nabídnout. My se vám následně ozveme a pomůžeme vám s prezentací, přípravou a realizací dané aktivity ve vašem podniku.

Jméno a příjmení*
Telefon*
+420
  Adresa*
  E-mail*
  Název firmy*
  Webové stránky (FB/Instagram)
  Nahrajte dokumentZde nám můžete nahrát dokument, fotky něco více o vašem malém podniku
  Drag & Drop Files Here Browse Files
  Dodatečné informace*
  Odeslat