Naším cílem je zviditelnit malé podniky

V lokálněin bouráme bariéry, měníme zažité myšlení lidí
a především podporujeme a zviditelňujeme ty, kteří mají své malé byznysy.

Image

Přetváříme zákazníky ve fanoušky

Image

Proč to děláme

Řada drobných podniků nabízí skvělé produkty a má zákazníkům co nabídnout, přitom si ale neví rady s marketingem a firemní strategií. Pokud těmto firmám podáme pomocnou ruku, pomůže to nejen jim, ale také regionu, ve kterém působí.

Jak to děláme

Dělíme se o know-how, pořádáme různé akce a setkání s odborníky, a tak pomáháme malým lokálním podnikům prodat nejen je, ale i jejich práci. Zároveň ukazujeme lidem, že nakupovat lokálně je IN.

Spojujeme a sbližujeme

Snažíme se o propojování a sbližování malých podniků s lidmi a firmami, které jsou v jejich okolí. Mnohdy lidé ani nevědí, že mají ve své blízkosti například farmu nebo nějakého malého výrobce, proto chceme pomoci malým podnikům být více vidět.

Kdo jsme?

Jsme parta nadšenců, která fandí malým místním podnikům. Roky děláme a nabízíme catering z lokálních surovin. Známe mnoho malých producentů, farmářů a pěstitelů, které bychom rádi představili i vám.

Image
Image

Petra Pavičová, zakladatelka

Roky pracovala ve velkých korporacích, kde se věnovala marketingu, public relations a nakonec zakotvila u společenské odpovědnosti a intenzivně se věnovala podpoře malých firem v rámci projektu Rozjezdy roku. Později se rozhodla své nadšení a vášeň v malé podniky přenést i do svého podnikání, a tak se svým manželem založila společnost Foodin catering. Od začátku bylo jejím cílem nabízet jídla připravovaná z lokálních surovin. Již roky se tak věnuje poznávání malých lokálních firem, které by nyní ráda představila i ostatním lidem a podnikům tak pomohla se zviditelněním.

Naše hodnoty

Jací jsme a co je nám sympatické

1

Jsme otevření

Jsme otevřeni novým myšlenkám, lidem a nápadům. Když se k nám dostanou, přemýšlíme o nich a když nám dávají smysl, šíříme je dál. Zajímáme se o své okolí.
3

Jsme inspirativní

Inspirujeme lidi, kam zajít a co zažít. Na druhé straně inspirujeme lokální podniky, aby se nebály postavit za svou práci a uměli se prodat.
2

Jsme důvěryhodní

Víme, že abychom mohli dobře naplňovat naši vizi, lidé nám musí věřit. Proto se i my postavíme vždy jen za věci, kterým sami opravdu věříme.
4

Jsme přátelští

Lidé pro nás nejsou jen čísla, nebo tabulky. Chceme, aby se měli dobře, aby se jim dařilo a měli radost z toho co dělají. Podporujeme je, protože nám na nich záleží. Vždycky se snažíme, aby spolupráce byla prospěšná pro všechny strany.
Image

Připoj se k našemu týmu

Žiješ svobodně, máš úctu a respekt k přírodě, vážíš si svého okolí, rád pomáháš. Chceš mít práci, která má smysl, bude Tě naplňovat a bavit? Potom s námi do toho můžeš naplno jít.

Napsali o nás

O nás napsalo více médií.

Image

Přihlaste se k odběru našich novinek a nikdy nic nepropásnete.

Odebírat