Dárkové balíčky

Připravujeme na míru dárkové balíčky. Dárkové balíčky plné dobrot z různých částí celé České republiky. Dárkové krabice sestavíme přímo na míru a přizpůsobíme se vašim požadavkům.

Gastronomický zážitek

Dárkové krabičky

Naše dárkové balíčky plné dobrot z různých částí celé České republiky doporučujeme jako pozornost pro vaše klienty, partnery, novináře….

Naše balíčky jsou složeny výhradně z českých a moravských výrobků. Nejlepší cesta, jak podpořit českou produkci.
Vše, co krabička pod víkem nabídne, si můžete zvolit sami. A věřte, že je z čeho vybírat. Nabízíme kvalitní vánoční cukroví, výborné marmelády, sirupy, čokolády, sušenky a další netradiční lokální delikatesy a dary naší země. Vše od tuzemských, osobně prověřených dodavatelů, farmářů a malých rodinných manufaktur.

Stylové dárkové krabičky jsou zcela originální, které jsme vytvořili spolu s mladým českým designerem. Krabičky jsou ručně vyráběné z kartonu s elegantním vrapovaným povrchem, na který se dá snadno vypálit nějaký vzkaz nebo logo společnosti. Víko krabičky se uzavírá na magnety, které i po otevření zůstávají funkční pro další využití. Krabičky, které jsou dodávány ve třech velikostech, se tak i po bleskovém vyprázdnění mohou stát designovým doplňkem bytu nebo kanceláře. Laserem vypálené loga je ZDARMA.

Dárkové kraftové krabice. Pevné dárkové kraftové krabice jsou levnější a jednodušší variantou než krabice designové, na hodnotě však neztrácejí. Plníme je produkty z celé České republiky dle vašich přání a požadavků. Na tyto krabice není možné vypálit logo společnosti. V případě poptávky jsme schopni vytisknout přání, které následně do krabic vložíme. Nabízíme různé velikosti, které vždy přizpůsobujeme počtu výrobků, které uvnitř budou.

Dárkové balíčky
Dárkové balíčky
Dárkové balíčky
Dárkové balíčky
Dárkové balíčky
Dárkové balíčky
Dárkové balíčky
Dárkové balíčky
Dárkové balíčky
Dárkové balíčky
Dárkové balíčky
Dárkové balíčky
Dárkové balíčky
Dárkové balíčky
Dárkové balíčky
Nezávazná poptávka

V případě zájmu o naše dárkové krabice nebo tašky vás prosíme o vyplnění nezávazného poptávkového formuláře. Pokud chcete na krabičku vytisknout logo nebo přidat nějaké přání, tak nám do formuláře můžete vložit i podklady pro tisk. Složení produktů vám navrhneme dle vašich požadavků a představ, proto vás prosíme o co nejvíce informací. Děkujeme.

Jméno a příjmení*
Váš e-mail*
Datum kdy potřebujete krabičky doručit
Jaké by v krabičce měli být produkty
Odeslat
Telefonní kontakt
Počet poptávaných krabiček*
Váš rozpočet na jednu krabičku*