podporovat živnostníky

Proč je důležité podporovat živnostníky, malé a střední firmy ve vašem okolí?

Pokud budete nakupovat výrobky a služby především lokálně v místě, kde žijete a působíte, podpoříte tím nejen dané ponikatele a firmy, ale také sebe. V důsledku tím totiž pomáháte růstu a rozvoji vašeho města a regionu.

Prahu zná každý, ale malého výrobce prémiových pochutin Melememaso málokdo

Krása se ráda schovává za všednost. Nesčetněkrát viděné ulice a památky, za kterými se sjíždějí lidé s celého světa, ztrácí na svém kouzlu a z návštěv obchodů se stává fádní rutina. Každému zlepší den, když náhodou vybočí ze zašlých uliček nebo objeví neznámý obchůdek nabízející to, po čem podvědomě toužil.

Lokální podpora

Multiplikátor, aneb ono se to vyplatí!

Ekonomický koncept používaný k měření toho, jak moc konkrétní přítok kapitálu obíhá v dané oblasti. Čím více peněz se v oblasti drží, aniž by z ní mizely, tím lépe pro ekonomiku lokální i jako celek.

Polabí - Středočeský kraj

Polabí - Středočeský kraj

Polabí je oblast protkaná sítí tepajících řek a potoků, objímající Labe od severovýchodu středních Čech až po Pardubický kraj. Kvalitní půda a příznivé klimatické podmínky tvoří dokonalé prostředí pro pěstování rostlin, za což se jí právem přezdívá ,,zahrada Čech''.

Petra Pavičová

O projektu Lokálněin

Cílem projektu je všestranná podpora podnikání v České republice. Zaměřujeme se primárně na drobné podnikatele, malé a střední firmy. Na vzájemnou spolupráci, komunikaci a šíření osvěty.

Veronika Svobodova

Společnými silami k podpoře drobných podnikatelů

Malé firmy jsou obzvlášť v této těžké době velice zranitelné. Vzájemná podpora a spolupráce je proto velice důležitá. Pomocnou ruku svým klientům a dodavatelům nabídla Petra s Veronikou. Díky jejich společnému zapálení vzniká projekt na podporu malých firem.