Seznamte se s Petrou

Petra Pavičová, Zakladatelka LokálněIN

Mám ráda život a jeho výzvy. Baví mě neustále se něčemu učit a posouvat se dál. Ráda se potkávám s lidmi, od kterých se mohu inspirovat. Jsem hodně komunikativní a společenská. Miluji dny, kdy ráno vstanu, nabiji se jógou a studenou sprchou a neexistuje překážka, kterou bych nedokázala překonat! Jsem mámou dvou teenagerů, kteří neustále trénují mou pozornost, takže se určitě nikdy nenudím.


JAN 0321

Osobní motto

"When you want something, all the universe conspires in helping you to achieve it.” (Paulo Coelho)

Pracovní zkušenosti

Mám zkušenosti z oblasti prodeje, obchodu, PR i marketingu. Měla jsem vlastní cukrárnu a později vedla restauraci. Posledních deset let se intenzivně věnuji společenské odpovědnosti firem, z toho poslední čtyři roky jsem zastávala pozici manažerky společenské odpovědnosti ve společnosti T-Mobile. Tam jsem přinesla nový strategičtější přístup k CSR, který mi umožnil přivést na svět a rozvíjet projekt Rozjezdy roku, zaměřený na podporu začínajících podnikatelů.

Co ráda dělá, když nepracuje

U mě je to těžké říct, jelikož svou práci mám opravdu ráda, a proto je s mým životem hodně spjata.  Vždy si ráda vychutnávám chvíle se svou rodinou a přáteli, ráda cestuji a potkávám se s novými lidmi, chodím na procházky, cvičím jógu, poslouchám muziku, navštěvuji saunu, vzdělávám se a podnikám mnoho dalších věcí, které mě dělají šťastnou. Jo, a abych nezapomněla, vždy se ráda dobře najím.

Proč LokálněIN

Svět malých podniků je nedílnou součástí mého života. Osobně jsem si vyzkoušela jaké to je podnikat v gastronomii, pravidelně nakupuji a podporuji místní prodejce a výrobce. Nakupování u toho „svého“ obchodníka, který dělá svoji práci  láskou, věnuje mi pozornost, váží si mě a pamatuje, je totiž skvělé. Proto přicházím s LokálněIN. Projektem, který má bourat bariéry, měnit zažité myšlení lidí a především podporovat a zviditelňovat ty, kteří mají své malé byznysy a to co dělají, dělají se vší pílí a láskou.

Jaké podle Tebe bude LokálněIN

Bude o komunitě, o inspiraci, o zážitku, vzájemné podpoře a spolupráci. Chtěla bych, aby si lidé díky LokálněIN uvědomili výhody nakupování u malých místních podniků, aby si jej užívali a stalo se jejich životním stylem.

LokálněIN - Pomáhejte s námi malým stát se velkými

PŘIHLASTE SE NA SVŮJ ÚČET

Přihlásit se
x
nebo
Registrovat
x

nebo