Seznamte se s Petrem

Petr Šilhavý, Account Manažer

Trochu z ekonomie, o něco více z marketingu a zásadně s cílením na smysl a funkčnost. Stále se hledající přemýšlivec, co si rád hraje s texty a rozebírá věci do posledního detailu.

Osobní motto

"divide et impera" (Niccolò Machiavelli)

Pracovní zkušenosti

Záhy snad již zdárně završím vysokoškolská studia elektronické kultury a sémiotiky na UK, kde jsem již absolvoval Bc. z marketingu a PR. Přičichl jsem již dříve k práci v menší marketingové agentuře, v posledních letech si pak hraji se strukturami a texty v rámci (web) copywritingu v internetové agentuře.

Co rád dělá, když nepracuje

Pokud mě netíží povinnosti kladené okolním světem, vydávám se do světů pohyblivých obrázků, prostor naplněných uměleckými díly či do fikčních světů beletrie. Avšak neskrývám se ani před realitou a rád si vychutnám sklínku bílého vína či silné kávy s někým, kdo má co sdělit. Život ve mně vždy rozproudí svižná procházka se psem, či běh v polích a lesích.

Proč se zapojil do projektu LokálněIN

Rád pomáhám na svět věcem, které mají smysl, a ten v LokálněIN beze zbytku spatřuji. Podnikatelé, které jejich práce baví, přispívají rozvoji okolí a navrch nabízejí neotřelé, originální výrobky ku spokojenosti zákazníků. Řekněte sami, co víc si přát?

Jaké podle Tebe bude LokálněIN

LokálněIN bude platformou pro komunitu podnikatelů, která se ráda potkává, sdílí své příběhy, jimiž inspiruje, a s vlastním přičiněním se podílí na štěstí nejen svém, ale i svého okolí.

LokálněIN - Pomáhejte s námi malým stát se velkými

PŘIHLASTE SE NA SVŮJ ÚČET

Přihlásit se
x
nebo
Registrovat
x

nebo