Seznamte se s Mirkou

Mirka Dvořáková, Manažerka PR a komunikace

Jsem člověk, který rád komunikuje a mám to štěstí, že mohu v oboru Public Relations pracovat, tudíž je má „ukecanost“ omluvitelná. Věřím ve slušnost, čest, ve vědu a pokrok, v sebevzdělávání a nic lidského mi není cizí. Jsem profík, ale také máma a nezapomínám, že život není jen práce.

Osobní motto

"Nějak bylo, nějak je a nějak bude." (Allan Karlsson)

Pracovní zkušenosti

12 let působím v oboru Public Relations, a to zejména v oblastech IT, telekomunikace, technologie, školství a vzdělávání. Podílela jsem se na mediálně úspěšných projektech jako uvedení iPhone v ČR, projekt Generace Y (1. dětská vědecká konference, roadshow Michaela Londesborougha po ZŠ), spuštění technologie NFC, sítě 3G, představení služeb E-Health, Smart ID SIM, Car Control, Datové schránky, 1188, Potrubní pošta, služeb pro seniory a další. Jsem mámou dvou malých dětí a v rámci mé rodičovské (ne)dovolené jsem začala působit jako PR konzultant právě pro malé a střední firmy (www.agentm.cz).

Co ráda dělá, když nepracuje

Trávím čas se svojí rodinou. Chodíme na dlouhé procházky se psy do přírody, jezdíme na výlety. Věnuji se svojí zahrádce, ráda zkouším vařit nová jídla - která jím jen já [Symbol] - a samozřejmě uklízím. Ráda si zajdu s přáteli na víno (a k tomu si dám něco dobrého na zakousnutí) nebo si zalezu do postele s pěknou knížkou.

Proč se zapojila do projektu LokálněIN

Celý život stojí na vztazích s ostatními lidmi. V projektu LokálněIN jsou zapojeni lidé, které mám ráda, inspirují mne a dovedou nadchnout. Ráda bych, aby se tato pohodová atmosféra přenesla na všechny, kteří s naším projektem přijdou do styku. Hlavní myšlenka LokálněIN je také o vztazích - harmonických vztazích mezi zákazníkem a jeho obchodníkem, vztazích mezi kamarády, kteří si z lokálního nakupování udělají hezké odpoledne, vztazích mezi lidmi, kteří se neznají, ale solidárně si sdílejí své zkušenosti a důvodů je samozřejmě mnohem víc.

Jaké podle Tebe bude LokálněIN

LokálněIN bude projekt, který nemá uživatele, ale fanoušky. Měl by lidi a podnikatele motivovat a nadchnout, což samozřejmě znamená zachovat si vysokou kvalitu, otevřenost, kreativitu.

LokálněIN - Pomáhejte s námi malým stát se velkými

PŘIHLASTE SE NA SVŮJ ÚČET

Přihlásit se
x
nebo
Registrovat
x

nebo