Seznamte se s Honzou

Jan Nechvíle, Fotograf

Mojí životní filosofií je "Každé ráno vstávat s úsměvem a večer s ním usínat". Proto se věnuji věcem, které mě baví a dávají smysl. A že občas člověk musí dělat i věci co ho nebaví? Nesmysl. Je to jen otázka přístupu. 100% pozitivní přístup k životu, ať se děje cokoli. Neuslyšíte mě nadávat, pomlouvat, nebo cokoli hatovat. Ze svého okolí jsem striktně vyškrtl všechny negativní lidi a lidi co řeší hlouposti.

 

Osobní motto

“Find me unhappy, I owe you a drink. I bet you stay thirsty.” (Honza), což se neodmyslitelně pojí s “Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life.” (Confucius).

Pracovní zkušenosti

Je mi 24 a již čtvrtým rokem jsem fotograf na volné noze. Fotografuji převážně lidi a akce pro nejrůznější české, ale i zahraniční klienty (např: LMC, IBM, SIEMENS, ČESKÁ SPOŘITELNA, T-Mobile, O2). Měl jsem to štěstí, že jsem se na čas mohl podívat i do světa a rok jsem tak pobýval v Texasu v USA.

Co rád dělá, když nepracuje

Vzhledem k formulaci této otázky a mé vlastní filosofie se dá říct, že nepracuju, protože focení je pro mě zábavou. Určitě se považuji za nadšence do všeho nového, především pak v oblasti sportu. Aktivně lezu na stěně, jezdím na longboardu, hraju squash a umírám ve fitku. Starám se o svůj kvalitní jídelníček a dobrou životosprávu. Baví mě svět startupů, tedy mladých lidí a jejich zapálení do báječných projektů. Miluju dobré knížky, mou oblíbenou je Hesseho Siddhartha. Svůj čas trávím především s lidmi, kteří řeší jiné věci než jen party předešlou noc.

Proč se zapojil do projektu LokálněIN

Jako fotograf si všímám věcí okolo sebe a to i maličkostí. Třeba jak krásné mohou věci být, má-li je v rukou člověk, který v podnikání vidí radost a staví si každý den svůj sen. Díky LokálněIN mohu spojit to, co mě baví, s tím, co považuji za důležité a smysluplné.

Jaké podle Tebe bude LokálněIN 

LokálněIN bude lifestyle, který bude lidi bavit a spojovat, který dá nový rozměr našim snům a pomůže nám společně si ty sny plnit. Mělo by být o důvěře a radosti. O lidech a jejich příbězích, které inspirují a stojí za to sdílet.

LokálněIN - Pomáhejte s námi malým stát se velkými

PŘIHLASTE SE NA SVŮJ ÚČET

Přihlásit se
x
nebo
Registrovat
x

nebo