Zákazníci a fandové, tvořte s námi svět místních podniků

Je pro vás nakupování v malých místních podnicích samozřejmost, zážitek a vlastně i životní styl? Potom pro vás máme dobrou zprávu! Právě teď máte možnost nakzit tímto skvělým pocitem i ostatní. Jdete s námi do toho? Jak? Jednoduše, tvořte s námi komunitu LokálněIN. Zatím jsme na začátku, ale startujeme rychle, proto má určitě smysl se k nám přidat.

Co vám nabízíme?

llAktivní komunitu

Staňte se fanoušky LokálněIN a neste naší myšlenku spolu s ostatními dál. Podělte se o své pocity, ukažte kolik kladů pro vás lokální nakupování má.

pointOn-line databázi podniků

Je právě váš oblíbený podnik prostě ten nej a doporučujete ho, kudy chodíte? Šup s ním do naší on-line databáze! A pokud už v ní je, tak jej podpořte hodnocením. Naše on-line databáze je mezioborová a přátelská. Podniky v ní můžete hledat, jak ve své lokalitě, tak při cestování mimo ni. Chceme vybudovat databázi živou, kterou si tvoří sami podnikatelé ve spolupráci s vámi - s komunitou zákazníků.

sdafMožnost stát se Ambasadory

Kdo může být Ambasadorem LokálněIN? Každý, kdo s námi chce spolupracovat a má zájem aktivně podporovat místo, ve kterém žije. Každý, kdo má zájem v rámci projektu sdílet své zkušenosti, kdo dokáže propojovat podnikatele a zákazníky v rámci svého regionu a v neposlední řadě i ten, kdo nám chce pomoci hledat příběhy a vyprávět je.

overenoMožnost interakce

Naším cílem je podporovat lokální podniky, propojovat je s jejich zákazníky a partnery. Díky této interakci se všichni budou moci lépe poznat a vzájemně a lépe reagovat na své potřeby. To v konečném důsledku v daných místech napomůže i zvýšení kvality služeb a zlepšení nabídky, a také ke vzájemné podpoře, komunikaci a spolupráci.

LokálněIN - Pomáhejte s námi malým stát se velkými

PŘIHLASTE SE NA SVŮJ ÚČET

Přihlásit se
x
nebo
Registrovat
x

nebo