Partneři, těšíme se na spolupráci

Hledáte nové cesty, jak oslovit své zákazníky, dodavatele, prodejce nebo se chcete jen nechat inspirovat? Jste velký podnik a záleží vám na lokalitě, kde sami působíte? 

Přidejte se k LokálněIN, získejte nové zákazníky z řad drobných podnikatelů a pomozte nám tak vytvořit lepší a ekonomicky efektivnější podnikatelské prostředí.

assSkvělé cílení

S klienty se dobře známe a proto dokážeme váš produkt nabídnout přesně těm, kteří jej opravdu potřebují a budou využívat. S námi své zákazníky snadněji oslovíte, budete s nimi moci jednodušeji a lépe komunikovat a navazovat i nové obchodní vztahy.

gAktivní komunita

Nejsme databáze neaktivních kontaktů. S lokálními podniky jsme stále v kontaktu a tvoříme kolem LokálněIN silnou komunitu. S námi budete svým zákazníkům blíže, a tak budete schopni nabídnout jim přesně to, co chtějí a potřebují.

Budování brggandu

S LokálněIN získáte možnost aktivně si upevnit svoji pověst a image díky pozitivním konotacím a emocím, které se k projektu LokálněIN váží.


tPovzbuzujeme ekonomiku

Kromě návratnosti investice spolu budeme také měnit myšlení lidí a podporovat lokální ekonomiku. V LokálněIN můžete sdílet zkušenosti a know-how a tím podporovat růst a rozvoj svých zákazníků z řad malých a středních podniků.

overenoOvěřeno v zahraničí

Projekt je inspirován podobným úspěšným modelem ze zahraničí, který si za své 5leté působení získal více než 3,3 milionů fanoušků na sociálních sítích a je v něm zapojeno více než půl milionu malých firem a živnostníků.

LokálněIN - Pomáhejte s námi malým stát se velkými

PŘIHLASTE SE NA SVŮJ ÚČET

Přihlásit se
x
nebo
Registrovat
x

nebo