Místní podnikatelé, jsme tady pro vás

"Pomůžeme vám nakopnout vaše podnikání a ukážeme cestičky k novým zákazníkům i partnerům, protože v LokálněIN věříme, že i jako malá firma můžete dokázat velké věci."

Usilujeme o vytvoření aktivní základny různých drobných podnikatelů a lokálních firem, které dělají svůj byznys s nadšením. S takovým přístupem je pak u nich jedna radost nakupovat.

Podnikáte, chcete se zapojit a svůj byznys nakopnout? Chybí Vám nějaké propagační materiály? Ozvěte se! Od toho tu jsme. Odpovídáme pohotově, pokud nejsme zrovna na cestách, třeba právě ve vašem okolí. Zatím se inspirujte třeba u firemních vizitek konkurence. Vždycky je prostor na zlepšení!

Co vám LokálněIN nabízí?

pointMísto pro příběhy

Jedinečné místo, kde můžete prezentovat své produkty a služby, sledovat recenze a hodnocení zákazníků. Navíc přidáním se do řad našich členů, získáte postupně plno výhod, jako je například možnost využívat odborné poradenství, získat video-medailonek zdarma a další pomoc.

ssssOdborné poradenství a akce

Nabízíme vám odbornou podporu a možnost konzultovat to, co vás konkrétně pálí. Inspiraci, know-how, zkušenosti a příklady dobré praxe. Jednou z aktivit LokálněIN je i pořádání různých akcí, na kterých zároveň i vy získáte možnost prezentovat sebe a své produkty široké veřejnosti.

gAktivní komunitu

Možnost upevnit si komunitu svých lokálních zákazníků a zároveň přilákat a získat nové z řad těch, kteří navštíví místo, ve kterém působíte.


assLepší pochopení zákazníků

S LokálněIN budete svým zákazníkům blíže, lépe pochopíte jejich potřeby, a tak budete schopni lépe reagovat na jejich poptávku a potřeby.


afMožnost spolupráce a obchodu

Díky LokálněIN se zvýší povědomí o komunitě, a o tom, proč je lokální nakupování IN. Navíc se rozšíří i možnosti vzájemné podpory a spolupráce.Pokud vám, stejně jako nám, záleží na kvalitě a zlepšování, přidejte se k nám. Zkuste si v databázi LokálněIN udělat vizitku. Sice teprve startujeme, ale už teď se vám otevírá unikátní prostor na prezentaci, na kterém budeme i nadále pracovat. Oceníme i vaše nápady na zlepšení. Tvořte s námi svět LokálněIN.LokálněIN - Pomáhejte s námi malým stát se velkými

PŘIHLASTE SE NA SVŮJ ÚČET

Přihlásit se
x
nebo
Registrovat
x

nebo