LokálněIN je o podnicích, lidech, podpoře a spolupráci

"S LokálněIN chceme bourat bariéry, měnit zažité myšlení lidí a především podporovat a zviditelňovat ty, kteří mají své malé byznysy a to co dělají, dělají se vší pílí a láskou." Petra Pavičová, zakladatelka

asdfO co jde

LokálněIN je nový projekt zaměřený na podporu lokálního podnikání. Drobným a malým firmám nabízíme pomocnou ruku při propagaci a sebevzdělávání. V on-line databázi je navíc zviditelňujeme a umožňujeme jim přímou interakci se zákazníkem. 

Lokalne IN ikony WEB 2015Proč to děláme

Řada drobných podniků nabízí skvělé produkty a má zákazníkům co nabídnout, přitom ale neví, jak z tohoto přístupu vytěžit maximum. Pokud těmto firmám podáme pomocnou ruku, pomůže to nejen jim, ale také regionu, ve kterém působí.

asdJak to děláme

Nabízíme prostor pro prezentaci, dělíme se o know-how, pořádáme různé akce a setkání s odborníky, a tak pomáháme malým lokálním podnikům prodat nejen je, ale i jejich práci. Zároveň ukazujeme lidem, že nakupovat lokálně je IN.


Poptávka po lokálních produktech a službách roste. Lidé si čím dál více uvědomují význam podpory regionu, ve kterém žijí a zaměřují se na kvalitu produktů a služeb. Cílem projektu LokálněIN je podpořit tento trend a podporou místních podnikatelů a komunit vytvořit zdravou konkurenceschopnost, zvýšit životní úroveň a finanční příjem v regionech. LokálněIN má ambici být živým prostorem, kde budou vést dialog firmy, zákazníci, odborníci i zástupci regionů.


LokálněIN - Pomáhejte s námi malým stát se velkými

PŘIHLASTE SE NA SVŮJ ÚČET

Přihlásit se
x
nebo
Registrovat
x

nebo